arritje të reja

pse na zgjodhet ne

  • werw
  • ger
  • gwefw

mirëpritur për kompaninë tonë

E vendosur në qendra më e madhe e shpërndarjes perla - qyteti Zhuji, kompania Kaluoli perla zotëron vjet përvojë në kultivimin, përpunimin dhe shitjen pearls.We ujë të freskët kryesisht ofrojnë perlat lirshme, fillesat perla dhe bizhuteri perla si necklaces, rrathë, unaza, brooches, etj .