нови пристигнувања

Зошто да не одберете нас

  • werw
  • ger
  • gwefw

добредојде во нашата компанија

Се наоѓа во најголемата дистрибуција бисер центар - Zhuji град, Kaluoli бисер компанија е сопственик на години на искуство во одгледување, преработка и продажба на свежа вода pearls.We главно ги даваат лабава бисери, бисер насоки, и бисер накит како ѓердани, белегзии, прстени, брошеви, итн .